[Głosów:2996    Średnia:4.9/5]

Ekstrakt z zielonej kawy

Chcesz kupić zielone ziarna kawy w formie suplementu? Zobacz, gdzie możesz je dostać i na co zwrócić uwagę przy ich zakupie.

Gdzie warto rozglądać się za zakupem?

Nie wszystkie zielone ziarna kawy są wytwarzane w ten sam sposób. Ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, czego szukać, kupując zielone ekstrakty z ziaren kawy, dzięki czemu można uzyskać maksymalny efekt, niezależnie od tego, czy chodzi o utratę wagi, większą ilość energii, czy dobrze funkcjonującą wątrobę.

Pomimo faktu, że zielony ekstrakt z ziaren kawy jest produktem naturalnym, wciąż występuje różny stopień jego jakości. Z reguły wybieramy to, na co nas stać – czasem jednak warto dopłacić, by mieć pewność, że nie natkniemy się na kolejny suplement – bubel. Oto krótka lista kontrolna, która pomoże Ci kupić najlepszy rodzaj ekstraktu, dla uzyskania optymalnych rezultatów:

  • Wybierz suplement o wysokiej koncentracji zielonych ziaren kawy, możesz na przykład zobaczyć proponowane w naszym rankingu pozycje, jak choćby Green Coffee, o najwyższej koncentracji zielonej kawy dostępnej na rynku i przyjmować ją 1-2 razy dziennie.
  • Poszukaj suplementu zawierającego duże stężenie kwasu chlorogenowego.
  • Kup produkt renomowanego, sprawdzonego producenta i czytaj recenzje online o danej marce.
  • Kiedy znajdziesz w niej wypełniacze lub sztuczne składniki – unikaj ich!

Nigdy nie ulegaj pokusie, aby wziąć więcej niż powinnaś, wytyczne są tam z jakiegoś powodu, a jeśli weźmiesz więcej niż zalecane, możesz ponieść nieprzyjemne skutki uboczne. W tym przypadku mniej znaczy lepiej.

Więc gdzie mogę dostać kapsułki z zieloną kawą?

Zieloną kawę w formie tabletek możesz kupić w wielu miejscach, ale jeśli chcesz kawy o naprawdę dobrej, sprawdzonej konsystencji i zawartości kwasu chlorogenowego, znajdziesz ją w:

  • Sprawdzonych aptekach (nawet korzystając z porady farmaceuty, kieruj się wytycznymi odnośnie składu!)
  • Naszym rankingu tabletek producentów zielonej kawy
  • W wyspecjalizowanych, renomowanych sklepach z naturalnymi suplementami

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nie polecamy dokonywać zakupów przez portale aukcyjne, “widmowe” sklepy internetowe lub serwisy ogłoszeniowe. Nie mamy wówczas pewności odnośnie jakości oferowanych produktów i możemy trafić na produkt działający “ze skutecznością” placebo.