Follow Us

Dostępne są różne sposoby sterowania stronami żaluzji.

Do zabezpieczenia lokalu mieszkalnego potrzeba niedużo, przy tym należy spełnić wszelkie wymagania i zachować oryginalny design, i ochronę przed promieniowaniem UV (słonecznym). Wszystko jest w naszych czasach dostępne na wyciągnięcie ręki, zachowując swój szczególny styl wnętrza. Dobrze jest zdecydować się na żaluzje drewniane, ponieważ to dzięki nim możemy mieć pewność, iż wszystkie okna są zabezpieczone, a wygląd od strony wewnętrznej zachowany oraz dopasowany też do tynku domu a ponadto obiektu mieszkalnego od zewnętrznej strony.

Wewnętrzne żaluzje są najnowszym sposobem zabezpieczania wnętrza domów przed ciekawością nieznajomych i promieniowaniem słonecznym. Powinniśmy także zastanowić się nad wewnętrznymi żaluzjami, jakie również są z drewna. Zrobione z naturalnych materiałów, tj włókna drewna z lipy i dębu. Rozmiary lamelek tworzone na wymiar okna, standardowe wynoszą pięćdziesiąt mm. W chwili obecnej jest dostępny najnowocześniejszy system stabilizacji żaluzji, tzw. PerfectFix, który można ewentualnie dodać do żaluzji. Aktualnie żaluzje drewniane sterowane są w taki sposób żeby zabezpieczyć je przed dziećmi z ang. Child Safety, przez to mamy pewność, że możemy ustawić je modalnie, nie obawiając się, iż maluchy dostaną się do mechanizmu.

 

Istnieją indywidualne sposoby sterowania żaluzjami. W chwili obecnej dostępne są 3 możliwości montażu: we wnęce, na ścianę lub na skrzydle okna. Taśma produktu dostępna jest w wielu odcieniach. Do tego ozdobna, dostępna w różnych wariantach rozmiarowych a także koloru drewniana blenda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *